Jdi na obsah Jdi na menu
 Windows Vista
(zdroj informací: http://microsoft.cz)

Vista má 4 základní balíčky:
Home Basic

Ideální pro základní požadavky práce s domácím počítačem

Windows Vista Home Basic

Windows Vista Home Basic je edice systému Windows určená pro základní požadavky práce s domácím počítačem. Pokud chceš počítač používat k úkolům, jako procházení internetu, používání e-mailu nebo prohlížení fotografií, bude systém Windows Vista Home Basic pravděpodobně tou správnou edicí pro Tebe. Ačkoli neposkytuje tolik výhod jako systém Windows Vista Home Premium, umožní vám snazší a bezpečnější používání počítače než systém Windows XP.


Business

Volba pro podnikání vhodná pro současnost i budoucnost

Windows Vista Business

Edice Windows Vista Business je prvním operačním systémem Windows navrženým konkrétně pro potřeby malých firem. Pomocí vylepšeného a jednoduše použitelného rozhraní, které poskytuje rychlejší a jednodušší vyhledávání požadovaných informací v počítači nebo na webu, můžete zvýšit efektivitu firmy. Nové výkonné bezpečnostní funkce zajišťují kontrolu a ochranu klíčových informací důležitých pro vaši firmu a získávají důvěru vašich zákazníků.


Enterprise

Volba pro vaši firmu vhodná pro současnost i budoucnost

Windows Vista Enterprise

Systém Windows Vista Enterprise umožňuje značné snížení nákladů a rizik týkajících se IT, a tak může lépe splnit požadavky velkých globálních organizací a firem s komplexní infrastrukturou IT. Kromě všech funkcí nabízených systémem Windows Vista Business je systém Windows Vista Enterprise vybaven také nástroji zajišťujícími vyšší úroveň ochrany dat pomocí technologie šifrování založené na hardwaru. Obsahuje také nástroje pro vylepšení kompatibility aplikací a umožňuje organizacím standardizaci používáním jedné bitové kopie pro nasazení na celém světě. Systém Windows Vista Enterprise bude k dispozici pouze pro zákazníky, kteří ve svých počítačích používají program Microsoft Software Assurance nebo mají smlouvu Microsoft Enterprise.


Ultimate

Volba pro vaši firmu vhodná pro současnost i budoucnost

Windows Vista Ultimate

Pokud chcete využívat vše, včetně plynulého přechodu mezi prací a zábavou, zaměřte svou pozornost na systém Windows Vista Ultimate. Tato edice systému Windows Vista nabízí v jednom uceleném řešení pokročilou podnikově orientovanou infrastrukturu, mobilní produktivitu a jedinečnou domácí digitální zábavu.